WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Znasz Black Friday? To najlepsza okazja na zakupy świąteczne

Materiał promocyjny

Dodano: 30.10.2020 10:52

Czy można kupować, w taki sposób, aby zaoszczędzić? W dodatku w okresie przedświątecznym, gdy marketingowcy dają z siebie wszystko, abyśmy zostawili w sklepach jak najwięcej pieniędzy? Gdy reklama krzyczy do ciebie „kup mnie”, masz przed oczami choinkę i wizualizujesz sobie twarze szczęśliwych dzieci, zdejmujących opakowania z zabawek, trudno powiedzieć „nie” i przestać kupować. Nie przestawaj – rób to z głową.

Zacznij od listy

Zwykle listy ograniczają się do zakupów spożywczych. To spory błąd, bo równie starannie trzeba zaplanować zakupy ubrań, butów czy zabawek, a nawet artykułów gospodarstwa domowego. Dzięki takiej liście, przygotowanej na długo przed nadchodzącymi świętami wiesz, ile pieniędzy potrzebujesz i możesz opracować plan. Wystarczy podzielić ją na kilka kategorii: niezbędne zakupy spożywcze, uzupełnienie sprzętów gospodarczych, prezenty czy ubrania wizytowe, a będziesz wiedzieć, w jakiej kolejności masz realizować zakupy. Twoje zadanie sprowadzi się do spokojnego odhaczania kolejnych punktów z listy. Wiedząc, czego potrzebujesz, dajesz sobie szansę na skorzystanie z atrakcyjnych cen, choćby tych związanych z black friday. Wyprzedaże przygotowane z tej okazji pozwolą nam zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Nie czekaj do ostatniej chwili

Nie ma nic gorszego niż zakupy na ostatnią chwilę. Może się przecież okazać, że konieczna będzie wymiana sprzętu rtv lub agd, czy inne nieprzewidziane wydatki, a dzięki temu, że zadziałasz z wyprzedzeniem, zyskasz czas na opracowanie planu zakupów, czy wystąpienie do banku o kartę kredytową. Kupując na ostatnią chwilę, możesz być skazany na kosztowne Nie dość na tym, pamiętaj, że na kilka dni przed świętami wybór towarów w sklepach jest zdecydowanie mniejszy, a co gorsza sprzedawcy zawyżają ceny. Marketingowcy, jak nikt inny, świetnie zdają sobie sprawę z tego, że presja udanych świąt i atrakcyjnych prezentów jest tak duża, że spokojnie mogą sobie pozwolić na chwilowe podwyżki. Nie pozwól sobie na to, aby po świętach patrzeć na ceny, które powrócą do podobnego poziomu, na którym utrzymywały się w momencie, gdy jeszcze mogłeś skorzystać z black friday wyprzedaży.

Najważniejsze są dzieci

Święta to magiczny czas, a szczególnie nas cieszy, gdy patrzymy na nie oczami naszego dziecka. Bez dziecięcych uśmiechów, wypatrywania gwiazdki i szelestu odpakowywanych prezentów nie miałyby w sobie takiej czarodziejskiej mocy. Stara prawda jest też taka, że im bardziej wyczekiwany prezent, tym więcej radości sprawia. Pozwól dzieciom na radosne wyczekiwanie i marzenia i namów je choćby na napisanie listów do Mikołaja. Zrób to zdecydowanie wcześniej, aby czas świąteczny się przedłużył. Takie listy to dla ciebie podpowiedź, co kupić, korzystając z ofert przygotowanych przez sklep Smyk black friday. Kupujesz nie tylko taniej, ale też masz pewność, że realizując zakupy świąteczne wcześniej, w sklepie nie zabraknie wymarzonej zabawki. Odbierasz przesyłkę, wkładasz na najwyższą półkę i po prostu wyjmujesz w odpowiednim momencie.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:black friday,   zakupy,   e-commerce

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO