WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Zwycięstwo jest, lidera nie ma. Wilki pokonały Noteć Czarnków 3:1

Dodano: 7.11.2020 20:19
Źródło: LM.pl

Zespół z Czarnkowa postraszył nieco Wilki Wilczyn, ale i tak przegrał z zespołem Tomasza Robaka 1:3. Mimo wygranej wilczynianie nie zajęli fotela lidera po szóstej kolejce.

Starcie ze Steico Noteć Czarnków miało być szansą dla wilczynian na łatwe zwycięstwo i komplet punktów, ale już pierwszy set meczu pokazał, że o ile punkty zdobyć będzie okazja, o tyle nie będzie to łatwe. Zespół z Czarnkowa zgotował Wilkom ciężką przeprawę, by zwyciężyć w pierwszym secie wilczynianie musieli grać z rywalami na przewagi wygrali dopiero 28:26.

W sobotę trener Tomasz Robak dał pograć trochę rezerwowym, w pierwszym składzie wyszli Błażej Płomiński i Wojciech Paniączyk. W drugiej części meczu gospodarze mieli już większą przewagę, na zagrywce bardzo dobrze spisywał się Płomiński i wydawało się, że pierwszy set mógł być tylko rozgrzewką w wykonaniu wilczynian. Drugą część meczu gospodarze wygrali bowiem o wiele szybciej - 25:21. Na dodatek goście stracili Kamila Karwowskiego, który opuścił boisko z kontuzją znoszony przez kolegów.

Jak mylne były to przypuszczenia pokazał trzeci set. Goście bardzo szybko wyszli w nim na kilkupunktowe prowadzenie, którego nie oddali już do końca. Siatkarze z Wilczyna mieli duże problemy z kończeniem ataków, nie funkcjonowała też zagrywka. Gospodarze przegrali 20:25.

Równie kiepsko Wilki zaczęły czwartą część spotkania, na dodatek boisko z urazem musiał opuścić Ireneusz Kwiatkowski. Mimo tej, jak się później okazało chwilowej, straty Wilki objęły nieznaczne prowadzenie. Później przez długi czas Wilki to miały punkt przewagi, to go traciły. W końcówce seta na boisko był w stanie wrócić Kwiatkowski, gospodarze nie wypuścili wygranej z rąk, pokonali Noteć 25:22, a w całym meczu - 3:1.

W innym meczu szóstej kolejki Stoczniowiec stracił punkt w starciu z Orłem Międzyrzecz. Dzięki temu Wilki zrównały się z liderem dorobkiem punktowym, ale lepszy bilans setów daje wciąż prowadzenie gdańszczanom. Kolejne spotkanie wilczynianie rozegrają za tydzień na wyjeździe z SMS Police.

Wilki Wilczyn - Steico Noteć Czarnków 3:1 (28:26, 25:21, 20:25, 25:22)

Wilki Wilczyn: Adam Banasiak, Jakub Kopacz, Damian Nowak, Maciej Skowroński, Igor Wypijewski, Maciej Malkiewicz, Karol Zimniak, Wojciech Paniączyk, Błażej Płomiński, Ireneusz Kwiatkowski, Wojciech Pernak, Wojciech Pańka.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   Wilki Wilczyn,   Noteć Czarnków

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO