WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Strefowy Puchar Polski. W środę poznamy zwycięzcę rozgrywek

Dodano: 10.11.2020 13:21
Źródło: LM.pl

Warta Eremita Dobrów albo SKP Słupca - jeden z tych zespołów już w środę wygra strefowy Puchar Polski i zostanie reprezentantem regionu konińskiego w rozgrywkach wojewódzkich.

11 listopada, tak samo, jak rok temu, wyłonieni zostaną zwycięzcy strefowych Pucharów Polski w Wielkopolsce. W regionie konińskim o trofeum powalczy reprezentant klasy okregowej - Warta Eremita Dobrów oraz V ligi - SKP Słupca. 

Faworytem spotkania jest oczywiście zespół ze Słupcy. SKP wygrał strefowy Puchar Polski już rok temu, a w tym sezonie też idzie jak burza, mając na rozkładzie MKS Dąbie (5:0), Polonię Golina (4:1) i Polanina Strzałkowo (5:1). Równie dobrze słupczanie radzą sobie w rozgrywkach ligowych, w miniony weekend zostali nawet liderem tabeli. W środę SKP powalczy o trzecie zwycięstwo w strefowym Pucharze Polski, słupczanie wygrali nie tylko rok temu, ale również w sezonie 2011/2012.

Dla porównania, największym sukcesem Warty Eremity Dobrów w tym samym okresie jest półfinał osiągnięty w zeszłym sezonie. Zespół z klasy okręgowej przegrał w nim zresztą z SKP Słupca właśnie - 1:5. Łącznie w pucharowych rozgrywkach oba zespoły spotkały się trzykrotnie, za każdym razem lepsi byli słupczanie. Warta Eremita obecnie to jednak znacznie silniejszy zespół, w klasie okręgowej jest liderem i na pewno w środę będzie chciała sprawić niespodziankę, odnosząc historyczny sukces.

Spotkanie finału strefowego Pucharu Polski rozpocznie się w środę 11 listopada o godz. 13.00 na stadionie w Dobrowie 131a. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO