WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Porażka Hagardu w Gnieźnie. Musieli grać w zaledwie ósemkę

Dodano: 21.11.2020 22:04
Źródło: LM.pl

Osłabiony brakiem wielu swoich zawodników Hagard Strzałkowo przegrał na wyjeździe ze Szczypiorniakiem Bank Spółdzielczy Gniezno 21:28. Kadra Hagardu na ten mecz liczyła zaledwie ośmiu zawodników.

Ośmiu zawodników w kadrze, jeden, który doznaje kontuzji już na samym początku spotkania - z taką sytuacją musiał radzić sobie Hagard Strzałkowo podczas wyjazdowego starcia ze Szczypiorniakiem Bank Spółdzielczy Gniezno. Goście dali radę walczyć tylko jedną połowę.

Spotkanie, jak na okoliczności, zaczęło się dla Hagardu dobrze. W pierwszej połowie gnieźnianie kilkukrotnie wychodzili na dwubramkowe prowadzenie, ale za każdym razem zespół ze Strzałkowa odrabiał straty. W konsekwencji po pierwszej połowie Hagard przegrywał z gospodarzami zaledwie 12:13.

Kluczowa dla losów meczu była druga połowa, a dokładniej jej początek. Sześć zdobytych bramek przez Szczypiorniaka wobec zaledwie jednego trafienia Hagardu dało znaczą przewagę gospodarzom, której zespół ze Strzałkowa nie był już w stanie nadrobić. Później gra się bardziej wyrównała, ale i tak Hagard przegrał w Gnieźnie 21:28.

Kolejny mecz Hagard ma zaplanowany na weekend 5 - 6 grudnia, podejmie wtedy SPR Włoszakowice.

Szczypiorniak Bank Spółdzielczy Gniezno - Hagard Strzałkowo 28:21 (13:12)

Hagard Strzałkowo: Hubert Rogalski - Kamil Kaczmarek (5), Daniel Górecki (7), Dominik Nawrocki (2), Sebastian Bagrowski (2), Bartosz Grabowski (3), Jarosław Rogalski (2), Michał Zerner. 

fot. archiwum 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO