WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

II liga. Drugie zwycięstwo z rzędu SPS Konspol. Są już w czwórce

Dodano: 21.11.2020 22:19
Źródło: LM.pl

Bardzo ważne zwycięstwo odnieśli w sobotę siatkarze SPS Konspol Słupca. Na własnym terenie pokonali Steico Noteć Czarnków 3:1.

Już po ostatnim, środowym starciu słupeckich siatkarzy trener SPS Konspol mówił wprost, że jego zespół musi wygrać dwa kolejne mecze, jeżeli myśli na poważnie o walce o pierwszą czwórkę tabeli. W sobotę słupczanie pierwszy krok w tym kierunku zrobili, pokonując Steico Noteć Czarnków 3:1.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy w pierwszym secie prowadzili już 19:14. Wtedy jednak fenomenalny powrót zaliczyli słupczanie, zdobywając siedem punktów z rzędu i samemu wychodząc na prowadzenie 21:19. W końcówce Noteć jeszcze walczyła, była blisko nawet wygranej w secie, ale ostatecznie grę na przewagi na swoją korzyść przechylili gospodarze, wygrywając 26:24.

To podrażniło zespół z Czarnkowa. W drugiej partii goście zdominowali grę i pewnie zwyciężyli 25:16. Losy spotkania rozstrzygały się więc w dwóch kolejnych setach. Trzeci był bardzo wyrównany, słupczanie przez większość czasu prowadzili, ale zaledwie jednym, dwoma punktami. Zdecydowała końcówka i pięć punktów z rzędu gospodarzy. SPS Konspol wygrało 25:20. 

Czwarty set był już dla gospodarzy łatwiejszy, drużyna Marka Jankowiaka zwyciężyła 25:18, a w całym meczu triumfowała 3:1. Była to czwarta wygrana słupczan w tym sezonie. Komplet punktów dał awans SPS Konspol Słupca na czwarte miejsce w tabeli, choć są jeszcze zespoły z zaległymi spotkaniami, które słupczan mogą wyprzedzić.

Kolejny mecz za tydzień. Tym razem będzie to wyjazdowe starcie z SMS Police.

SPS Konspol Słupca - Steico Noteć Czarnków 3:1 (26:24, 16:25, 25:20, 25:18)

fot. SPS Słupca

  • II liga. Drugie zwycięstwo z rzędu SPS Konspol. Są już w czwórce

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   SPS Słupca,   Noteć Czarnków

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO