WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

III liga siatkówki. Orzeł w pierwszej piątce po pierwszej rundzie

Dodano: 26.11.2020 11:55
Źródło: LM.pl

Orzeł Supergadżet Osiecza reprezentant regionu konińskiego, który po pierwszej rundzie III ligi siatkówki plasuje się w pierwszej piątce tabeli.​

W miniony weekend siatkarze III ligi zakończyli pierwszą rundę rozgrywek, choć nie wszystkie zespoły zdołały rozegrać komplet spotkań. Takiego problemu nie mieli w większości reprezentanci regionu konińskiego w tej lidze.

Najwyższe miejsce po pierwszej rundzie zajął Orzeł Supergadżet Osiecza. Zespół, który wrócił po przerwie do rozgrywek III ligi, w pierwszej rundzie zanotował pięć zwycięstw i cztery porażki. To daje mu czwarte miejsce w tabeli ze stratą dziesięciu punktów do lidera - Legionu Skalmierzyce.

Szóste miejsce miejsce po pierwszej rundzie zajęła Piątka Turek. W dziewięciu spotkaniach turkowianie odnotowali cztery wygrane i pięć porażek. Pierwszą część rozgrywek Piątka zakończyła z jedenastoma punktami na koncie. 

Runda zasadnicza potrwa do początku lutego. Później dwa pierwsze zespoły będą miały prawo gry o awans do II ligi. 

fot. D. Trojanowski (Orzeł Osiecza)

slajd 1 z 9
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   III liga,   Orzeł Osiecza,   Orzeł Osiek,   Piątka Turek

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO