WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Siatkarska kolejka: SPS Konspol znów pauzuje, Wilki po trzy punkty

Dodano: 26.11.2020 12:32
Źródło: LM.pl

Po niecałym miesiącu gry siatkarze SPS Konspol Słupca znów będą pauzować. Po kolejny komplet punktów w sobotę pojadą Wilki Wilczyn.

Słupczanie mają już za sobą miesiąc przerwy spowodowanej zakażeniami w swoich szeregach. Od początku listopada drużyna Marka Jankowiaka pilnie nadrabiała zaległości, ale w ten weekend zawodników SPS Konpol Słupca czeka kolejna pauza. Słupczanie mieli grać z SMS Police, ale z powodu kwarantanny zawodników z Pomorza spotkanie zostało przełożone. - Nowy termin zostanie ustalony po ustaniu kwarantanny - informuje słupecki klub.

W weekend zagrają więc tylko Wilki Wilczyn. Ich rywalem będzie ósmy SKS Gorzów Wlkp. Gorzowianie do tej pory wygrali tylko dwa spotkania - 3:0 z SMS Police oraz, w ostatniej kolejce, 3:0 z Enea Energetykiem Poznań. Zdecydowanym faworytem spotkania będą więc Wilki Wilczyn. Zespół Tomasza Robaka nie przegrał bowiem od początku października i idzie łeb w łeb ze Stoczniowcem Gdańsk.

Spotkanie w Gorzowie Wlkp. zakończy pierwszą część rundy zasadniczej. Jak na razie - bardzo udanej dla Wilków Wilczyn. Wilczynianie mają jak na razie pewne miejsce w pewnej czwórce, nie odpuszczają walki o fotel lidera i nie popełniają wielu błędów. Z zespołami pokroju SKS Gorzów Wlkp. Wilki wygrywają, a kwestia kolejności w czubie tabeli rozstrzyga się w bezpośrednich pojedynkach zainteresowanych drużyn. 

Spotkanie pomiędzy SKS Gorzów Wlkp. a Wilkami Wilczyn rozpocznie się w sobotę o godz. 17.00 w hali sportowej w Gorzowie Wlkp. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   SPS Słupca,   SMS Police,   Wilki Wilczyn,   SKS Gorzów Wlkp.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO