WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Piast przyjedzie do Konina. To będzie dopiero drugi mecz KKF

Dodano: 27.11.2020 12:03
Źródło: LM.pl

Nie mogą na dobre rozpocząć sezonu futsaliści KKF Automobile Torino Konin. W niedzielę rozegrają dopiero swój drugi ligowy mecz. Ich rywalem będzie Piast Poniec.

Spotkanie z Piastem rozgrywane będzie w ramach czwartej kolejki II ligi, choć dla konińskich futsalistów będzie dopiero drugie ligowe spotkanie w tym roku. Piast w tym sezonie grał już dwa razy i oba spotkania przegrał - najpierw uległ na wyjeździe Wooden Villa / Lucart Energy Września 4:7, a następnie Futsalowi Gostyń 6:7. W tym drugim meczu Piast zanotował niesamowitą pogoń, strzelając pięć bramek w pięć minut, ale punktów zdobyć się nie udało.

Do tej pory KKF Automobile Torino Konin z Piastem Poniec grał cztery razy i wszystkie te mecze miały swoją historię. Pierwszy, wygrany przez koninian 14:5, przez długi czas był spotkaniem, w którym futsaliści z Konina zdobyli najwięcej bramek w swojej historii. Dopiero w tym sezonie ten rekord pobity został wygraną 28:1 z Perfectą Futsal Złotów.

Drugie spotkanie sezonu 2018/2019 zakończyło się wygraną Piasta 5:3 i jest to jak na razie jedyna wygrana zespołu z Ponieca w starciach z koninianami. W zeszłym sezonie KKF Automobile Torino zwyciężył 6:4, ale wynik do końca nie był pewny. W rewanżu koninianie wygrali już pewnie 8:1, przypieczętowując tym tytuł wicemistrza II ligi.

W tym roku starcie z Piastem Poniec rozpocznie bardzo intensywny miesiąc grania KKF Automobile Torino Konin. W przeciągu zaledwie miesiąca zespół Przemysława Skibiszewskiego rozegra siedem lub osiem meczów, w tym półfinał oraz (możliwe) finał Pucharu Polski, czy derby z Wooden Villa / Lucart Energy Września. 

Spotkanie pomiędzy KKF Automobile Torino Konin a Piastem Poniec rozpocznie się w niedzielę 29 listopada o godz. 17.00 w hali Rondo przy Al. 1 Maja 1 w Koninie. Transmisję z meczu oglądać będzie można w portalu LM.pl. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:futsal,   II liga,   KKF Konin,   Piast Poniec

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO