WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Mistrzostwa Polski w Boksie. Dwa medale dla pięściarzy z Konina

Dodano: 7.12.2020 14:20
Źródło: LM.pl

Filip Antosik (Zagłębie Konin) i Fabian Burdziński (Copacabana Konin) zostali brązowymi medalistami Mistrzostw Polski Młodzików w Boksie. 

Czterech pięściarzy z Konina wystartowało w tegorocznych Mistrzostwach Polski Młodzików w Boksie. Po medale sięgnęło dwóch - w kat. 46 kg brąz wywalczył Fabian Burdziński z Copacabany Konin, a w kat. 52 kg na najniższym stopniu podium stanął Filip Antosik z Zagłębia Konin.

Dwóch kolejnych pięściarz z Konina w mistrzostwach wystartowało, ale zakończyło je bez medali. Wojciech Łuczak (Zagłębie Konin) w kat. 57 kg odpadł w 1/8 finału. Na tym samym etapie z zawodami pożegnał się Albert Kronowiecki (Copacabana Konin), startujący w kat. 63 kg.

W ostatnich dniach o medale walczyła też pięściarka. W Mistrzostwach Polski Juniorek wystartowała Rozalia Figura. Reprezentantka Zagłębia Konin przegrała swoją walkę w ćwierćfinale kat. 54 kg.

fot. Copacabana Konin / Zagłębie Konin

slajd 1 z 4
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO