WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dwa punkty Wilków w Lęborku. Musieli grać aż pięć setów

Dodano: 9.01.2021 22:39
Źródło: LM.pl

Wygrali, ale zdobyli tylko dwa punkty. Siatkarze Wilków Wilczyn mają za sobą ciężkie spotkanie w Lęborku zakończone wygraną z tamtejszym Treflem 3:2.

Wilki starcie w Lęborku rozpoczęły w szokującym stylu. W pierwszym secie goście zdobyli zaledwie osiem punktów. Gospodarze świetnie grali zagrywką, z którą wilczynianie nie byli w stanie sobie poradzić i która ustawiła całą grę w pierwszej partii. W drugim secie role kompletnie się odwróciły. Duża nieskuteczność w ataku Trefla poskutkowała wysoką wygraną Wilków 25:14.

Nieco bardziej standardowo wyglądały dwa kolejne sety. W trzecim znów lepiej rozpoczął Trefl, prowadząc już 8:2. Wilczynianie zaczęli pogoń, zdołali doprowadzić do remisu 14:14. Później znów przeważali gospodarze, znów goniły Wilki i znów był remis - tym razem po 21. Końcówka należała jednak do Trefla, który wygrał 25:23.

Jeszcze bardziej wyrównany był czwarty set. Rozstrzygnął się w samej końcówce. Wilki pierwszą piłkę setową miały przy stanie 24:21, ostatecznie wygrały 25:23 i doprowadziły do piątego seta.

W tie-breaku w końcu lepiej rozpoczęli siatkarze Tomasza Robaka, prowadząc na początku 5:1. Trefl znów nadrobił zagrywką, ale na zwycięstwo nto było za mało. Wilczynianie wygrali 15:12, a w całym meczu triumfowali 3:2.

W innych spotkaniach dwa punkty zdobył Stoczniowiec Gdańsk, a jeden - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz. Wilczynianie odrobili więc jeden punkt do drugiego miejsca. Do dwóch pierwszych zespołów tracą obecnie pięć punktów i mają jeden mecz rozegrany mniej. Kolejne spotkanie za tydzień - Wilki podejmą Stoczniowca Gdańsk.

Trefl Lębork - Wilki Wilczyn 2:3 (25:8, 14:25, 25:23, 23:25, 12:15)

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   Wilki Wilczyn,   Trefl Lębork

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO