WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Nikol Kaletka znalazła nowy klub. Zagra u lidera tabeli

Dodano: 12.01.2021 11:43
Źródło: LM.pl

Nikol Kaletka to jedna z czterech zawodniczek, która zimą opuściła Medyka Konin. Nowego klubu nie szukała długo - wiosną grać będzie w Czarnych Sosnowiec.

Nikol Kaletka do Medyka Konin trafiła w lipcu 2017 roku. Wcześniej grała w Czarnych Sosnowiec. Po trzech latach reprezentowania konińskich barw wraca do swojego poprzedniego klubu. Wczoraj sosnowiecki klub oficjalnie ogłosił pozyskanie pomocniczki.

Ona sama już zdążyła skomentować swój transfer. Dla portalu Kobiecy Futbol oceniła: - Uważam ten czas za dobrą lekcję pokory, ale też za czas piłkarsko niewykorzystany. Natomiast nie żałuję czasu spędzonego w Medyku, tylko długości tego czasu. Medyk to zasłużony klub w polskim piłkarstwie kobiecym, ale nie można żyć wciąż przeszłością. Dziś uważam, że ostatnia runda to praca z amatorskim sztabem, który uczy się fachu trenerskiego na wspaniałych piłkarkach z wielkim potencjałem. 

W barwach Medyka Nikol Kaletka zdobyła dwukrotnie wicemistrzostwo Polski i raz Puchar Polski. W latach 2017 - 2019 była również powoływana do reprezentacji Polski. Jej nowy klub, Czarni Sosnowiec, jest aktualnie liderem Ekstraligi z przewagą trzech oczek nad UKS SMS Łódź.

fot. Czarni Sosnowiec

  • Nikol Kaletka znalazła nowy klub. Zagra u lidera tabeli

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Idealne podsumowanie!!! powodzenia w nowym klubie na pewno będzie lepiej
Dodano: 14.01.2021 13:01    Przez: Paweł Woźniak
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO