WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Argentum - Twój sklep z biżuterią

Materiał promocyjny

Dodano: 13.01.2021 14:19

Marka ponadczasowej biżuterii ze 100-letnią tradycją wychodzi na przeciw swoim klientom. Już teraz możecie wybierać spośród szerokiej oferty przepięknej biżuterii Argentum w sklepie online! Pojawiła się także kolekcja, która skradnie niejedno serce. Dowiedzcie się więcej czytając nasz artykuł!
 

Argentum - tradycja i nowe technologie

Argentum to producent najwyższej jakości biżuterii, który w swoich wyjątkowych produktach łączy tradycję, doświadczenie, wiedzę oraz nowe technologie. To wyjątkowe połączenie decyduje o powstaniu najpiękniejszej, wyjątkowej biżuterii. Argentum to biżuteria o unikalnym wzornictwie, stworzona z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, wykańczana ręcznie, aby nadać jej charakter i uwypuklić zachwycające piękno. Mistrzowie jubilerscy tworzą jakość, o której marzy każda kobieta. Czteropokoleniowa tradycja jubilerska marki sprawia, że piękne naszyjniki, kolczyki, zniewalające bransoletki i wyjątkowe pierścionki są produktami najwyższej klasy. Argentum to jednak marka, która pozwala cieszyć się biżuterią bez względu na zasób portfela. Dzięki stronie online możecie zobaczyć, jak często producent oferuje atrakcyjne promocje. Będąc w sklepie internetowym warto zwrócić uwagę także na zjawiskowe komplety biżuterii. Znajdziecie tam zarówno tradycyjne, bardzo eleganckie wzory jak i bardzo ostatnio modne nowoczesne i minimalistyczne.
 

Wyjątkowa kolekcja

Argentum to marka kobieca. Jednak jej działania nie kończą się na produkowaniu przepięknej biżuterii. Biżuteria damska w przypadku nowej, wyjątkowej kolekcji tego producenta staje się pretekstem do manifestacji swoich potrzeb i sprzeciwu wobec opresji. Kolekcja Polska jest Kobietą, bo właśnie o niej mowa, wychodzi naprzeciw klientkom, które w biżuterii cenią duszę i przesłanie. Powstała z myślą o niezwykle trudnej sytuacji, z którą przyszło się nam mierzyć. Walka o realizację kobiecych postulatów trwa, a Argentum bierze w niej czynny udział oferując biżuterię wyjątkową, która pozwoli wyrazić siebie. Dodatkowo, producent przeznacza 5% od ogólnej wartości sprzedaży w całym sklepie online na zbiórki organizacji prokobiecych. W ofercie kolekcji znajdziecie motyw pioruna oraz ośmiu gwiazdek. Dostępne są naszyjniki, bransoletki i kolczyki. W zależności od preferencji możecie zdecydować się na egzemplarz srebrny lub srebrny pozłacany.
 

Historia marki

Początki marki Argentum sięgają czasów po I wojnie światowej, roku 1920, kiedy założyciel marki, Władysław Stachurski, postanowił otworzyć niewielką pracownię brązowniczo - srebrniczą w Łodzi. Rodzina Władysława Stachurskiego kontynuowała jego wyjątkową pasję do tworzenia piękna. Po II wojnie światowej jego syn, Bronisław Stachurski, będący dziadkiem obecnych właścicieli marki, kontynuował tradycję jubilerską, prowadząc zakład złotniczy. Później, w latach 70' XX wieku firma przeniosła się do Płocka. W kolejnym dziesięcioleciu Argentum przeszło nie lada rewolucję. Z usług jubilerskich stało się masowym producentem biżuterii. Zatrudniało wówczas ponad 200 osób. Firma mogła kontynuować swoją działalność w czasach PRL dzięki statusowi "Twórcy" nadanemu przed ówczesnego Ministra Kultury i Sztyki. Po zmianie ustroju, w 1995 roku bracia Rafał i Konrad Stachurscy oraz ich mama Elżbieta stworzyli markę Argentum Biżuteria. Jest to czwarte pokolenie kontynuujące rodzinną tradycję. Obecnie marka osiągnęła rozpoznawalność na rynku globalnym.

Zobacz także profil FB firmy - https://www.facebook.com/argentum.bizuteria

  • Argentum - Twój sklep z biżuterią
  • Argentum - Twój sklep z biżuterią
  • Argentum - Twój sklep z biżuterią
  • Argentum - Twój sklep z biżuterią

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:biżuteria,   złoto

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO