LM.plSportKoziorowski wypożyczony, Grzelak wraca? Remis Sokoła Kleczew

Koziorowski wypożyczony, Grzelak wraca? Remis Sokoła Kleczew

Remisem 2:2 zakończył się pierwszy zimowy sparing Sokoła Kleczew. W III-ligowcu z naszego regionu nie będzie grał wiosną Tomasz Koziorowski, treningi z drużyną podjął natomiast Norbert Grzelak.

Sparingowe zmagania podczas zimowego okresu przygotowawczego Sokół Kleczew rozpoczął od spotkania z piątym zespołem IV ligi gr. kujawsko-pomorskiej. Mecz rozgrywany był w zimowych warunkach. Wynik otworzyli bydgoszczanie za sprawą Gabriela Pieczyńskiego. Dziewięć minut później wyrównanie Sokołowi dał Mateusz Majer, wykorzystując błąd bramkarza rywali. Do przerwy to kleczewianie prowadzili, drugą bramkę dla drużyny Mariusza Bekasa zdobył Łukasz Zagdański.

W drugiej połowie wynik przez długi czas nie ulegał zmianom. Dopiero tuż przed samym końcem meczu wyrównującą bramkę dla Chemika zanotował Mikołaj Winiecki. Sokół zremisował z bydgoszczanami 2:2.

W sobotnim sparingu w barwach Sokoła zabrakło Macieja Adamczewskiego i Dominika Chromińskiego. Nie zagrał również Tomasz Koziorowski, którego wiosną w Kleczewie nie będzie. Jak informuje Sokół piłkarz ze względów osobistych występować będzie w innej drużynie, do której zostanie wypożyczony. Niewykluczone natomiast, że w Kleczewie pozostanie Norbert Grzelak. Piłkarz miał się rozstać z Sokołem, ale w ostatnich dniach podjął treningi ze swoją dotychczasową drużyną.

Kolejne spotkanie kleczewianie mają zaplanowane na przyszłą sobotę. Sokół zmierzy się z Pogonią Mogilno w Trzemesznie.

Chemik Bydgoszcz - Sokół Kleczew 2:2 (16' Mateusz Majer, 27' Łukasz Zagdański)

źródło: sokol.kleczew.pl