WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Sebastian Milanowski oficjalnie potwierdzony w Górniku Konin

Dodano: 19.01.2021 18:22
Źródło: LM.pl

20-letni pomocnik Sebastian Milanowski został oficjalnie zaprezentowany jako nowy piłkarz Górnika Konin. W biało-niebieskich barwach będzie występował na zasadzie wypożyczenia.

O możliwym pozyskaniu Milanowskiego przez Górnika Konin informowaliśmy już tydzień temu. We wtorek koniński klub oficjalnie potwierdził pozyskanie 20-letniego pomocnika. Do Górnika przeszedł na zasadzie wypożyczenia. Jest to pierwszy piłkarz zakontraktowany zimą przez koniński klub.

Milanowski jest zawodnikiem II-ligowej Olimpii Elbląg. W klubie z Powiśla przeszedł całą drabinkę szkolenia - od grup młodzieżowych, rezerw, aż do pierwszego zespołu, w którego kadrze znalazł się w sezonie 2019/2020. W lipcu zadebiutował w II lidze. Od tego czasu na centralnym szczeblu rozgrywek zanotował siedem występów, zagrał też w Pucharze Polski. 

fot. Górnik Konin

  • Sebastian Milanowski oficjalnie potwierdzony w Górniku Konin

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO