WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dawid Przybyszewski opuszcza Górnika Konin, ale zostaje w III lidze

Aktualizacja 20.01.2021 19:05
Źródło: LM.pl

Czołowy piłkarz Górnika Konin, Dawid Przybyszewski, odchodzi z Górnika Konin. Jego nowym klubem został III-ligowy Pelikan Łowicz.

O tym, że Dawid Przybyszewski nie trenuje od początku przygotowań informował już podczas pierwszego treningu trener Marcin Muzykiewicz. Dziś po południu informowaliśmy, że czołowy zawodnik Górnika przebywa na testach w innym III-ligowcu. To Pelikan Łowicz, ósmy obecnie zespół grupy pierwszej. O godz. 16.00 klub z Łowicza poinformował o pozyskaniu 25-letniego pomocnika. 

Przybyszewski przechodzi do Pelikana po ponad trzyletnim pobycie w Górniku Konin. Przez ten czas był czołowym zawodnikiem konińskiego klubu. W pierwszym sezonie był najlepszym strzelcem biało-niebieskich, w dwóch kolejnych ustępował jedynie Tarasowi Jaworskiemu. W rundzie jesiennej tego sezonu zanotował cztery bramki i dwie asysty, liderując w klasyfikacji kanadyjskiej.

fot. Pelikan Łowicz

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO