WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

River Triathlon Series. Wylicytuj pierwszy numer startowy dla WOŚP

Dodano: 25.01.2021 14:29
Źródło: LM.pl

Historyczny numer startowy „1" cyklu River Triathlon Series wylicytować można na specjalnej aukcji. Zysk z licytacji przeznaczony zostanie na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

River Triathlon Series to cykl imprez triathlonowych, który w tym roku wystartuje po raz pierwszy. Dwie edycje odbędą się w naszym regionie – w Koninie i w Kole. Organizatorzy zawodów postanowili wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i wystawili na licytację historyczny numer startowy „1".

- Osoba, która wylicytuje najwyższą kwotę będzie mogła wybrać jedną z czterech lokalizacji (Wronki, Konin, Koło, Uniejów), w której wystartuje z tym zaszczytnym numerem, jak również dystans, na którym będzie chciała uczestniczyć (1/4 IM lub 1/8 IM) – informują organizatorzy.

Numer startowy licytować można na Allegro (TUTAJ). Aktualna cena wynosi 325 zł. Aukcja potrwa do 1 lutego.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:triathlon,   River Triathlon Series,   Konin,   Koło,   pływanie,   jazda na rowerze,   bieganie,   Warta,   numer startowy,   licytacja,   WOŚP,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO