WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Szachiści zagrają dla WOŚP. Można się zapisywać i wygrać nagrody

Dodano: 26.01.2021 12:31
Źródło: LM.pl

Nieważne, jaki kto reprezentuje poziom i jak wysoko jest w rankingu. Ważne, by zagrać i wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W najbliższą sobotę odbędzie się charytatywny turniej szachowy organizowany przez UKS Smecz Konin i Gambit Ślesin.

Szachiści dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to inicjatywa dwóch klubów szachowych z regionu konińskiego - UKS Smecz Konin i Gambitu Ślesin. Każdy chętny, niezależnie od prezentowanego poziomu umiejętności, może zapisać się na turniej szachowy on-line i wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wpisowe w wysokości min. 10 zł (ale można więcej!) przeznaczone zostanie na wsparcie fundacji Jurka Owsiaka. 

Turniej odbędzie się w formule internetowej. Zgłoszenia przyjmowane są do 29 stycznia na platformie chessarbiter.com (link: TUTAJ). Następnie należy wpłacić wspomniane już wpisowe na e-skarbonkę WOŚP (TUTAJ). Potem trzeba już tylko dołączyć do odpowiednich klubów na platformie lichess.org i gotowe. Szczegóły dotyczące rejestracji znaleźć można na wydarzeniu FB (TUTAJ). Sam turniej rozpocznie się 30 stycznia o godz. 18.00.

Udział w turnieju to nie tylko dobra zabawa i pomoc dla WOŚP, ale również możliwość wygrania nagród. Kamil Szadkowski z UKS Smecz Konin oferuje trzy lekcje szachowe po godzinę każda. - Te nagrody zostaną rozlosowane wśród wszystkich uczestników - informuje szachista z tytułem mistrza FIDE.

  • Szachiści zagrają dla WOŚP. Można się zapisywać i wygrać nagrody

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO