WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Pobiegną z Gniezna do Warszawy. Część trasy - w naszym regionie

Dodano: 26.01.2021 13:31
Źródło: LM.pl

269 km chcą pokonać uczestnicy Biegu z Pierwszej Stolicy do Stolicy. Charytatywna impreza w ramach WOŚP w części odbędzie się w naszym regionie.

Bieg z Pierwszej Stolicy do Stolicy odbędzie się już po raz drugi. Grupa ponad 20 śmiałków pobiegnie 269 km z Gniezna, czyli pierwszej stolicy Polski do Warszawy, czyli stolicy obecnej. Biegacze będą zmieniać się na trasie. Wystartują w sobotę 30 stycznia o godz. 11.00 na gnieźnieńskim Rynku, do Warszawy mają dotrzeć kilkanaście godzin później. 

W dużej części trasa ich biegu wieść będzie przez region koniński. Biegacze zameldują się najpierw w Powidzu w powiecie słupeckim, obiegną od północy Jezioro Powidzkie, a następnie pojawią się w powiecie konińskim, w Budzisławiu Kościelnym w gminie Kleczew. Z Kleczewa grupa przemieści się do Ślesina, a następnie Sompolna, by niedługo później zameldować się w powiecie kolskim, a dokładniej - w gminie Babiak. Stamtąd trasa biegu prowadzi do Kłodawy, a następnie już do województwa łódzkiego.

- Jeśli chcecie nas dopingować - zapraszamy. Jeśli chcecie z nami pobiec chociaż kawałek - zapraszamy również! - zachęcają do wsparcia uczestnicy biegu. Przypominają też o wsparciu dla WOŚP. Pieniądze wpłacać można do wirtualnej skarbonki - do tej pory udało się zebrać już ponad trzy tysiące złotych. 

fot. Bieg z Pierwszej Stolicy do Stolicy

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO