WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wysoka wygrana Medyka. Trzy gole testowanych zawodniczek

Dodano: 7.02.2021 15:45
Źródło: LM.pl

W trzecim zimowym sparingu Medyk Konin rozbił swojego ligowego rywala – Rolnika B. Głogówek. Koninianki wygrały 8:1, a trzy bramki strzeliły zawodniczki testowane.

Sparing z Rolnikiem B. Głogówek rozegrany został na zakończenie obozu przygotowawczego w Żaganiu. Spotkanie odbyło się w trzech tercjach po 30 minut. W tym czasie medyczki strzeliły aż osiem goli, tracąc jednocześnie zaledwie jedną bramkę.

Po pierwszej tercji było już 3:0, a na listę strzelczyń wpisały się Anna Gawrońska, Julia Maskiewicz i Natalia Chudzik. W drugiej tercji medyczki dołożyły trzy kolejne trafienia. Dwukrotnie strzelały zawodniczki testowane, a raz – Klaudia Dymińska. Trzecia tercja zaczęła się od pierwszej i jednocześnie ostatniej bramki dla Rolnika B. Głogówek. Medyk odpowiedział trafieniem zawodniczki testowanej, a następnie bramką Mai Szydełko. Ostatecznie koninianki wygrały 8:1.

Był to trzeci sparing Medyka Konin podczas zimowego okresu przygotowawczego. W pierwszym koninianki przegrały 2:3 z Polonią Środa Wlkp., a w drugim pokonały Bielawiankę Bielawa 7:1. Kolejny sparing za tydzień – Medyk zmierzy się wtedy z Olimpią Szczecin.

Rolnik B. Głogówek – Medyk Konin 1:8 (19' Anna Gawrońska, 24' Julia Maskiewicz, 30' Natalia Chudzik, 33' zawodniczka testowana I, 43' Klaudia Dymińska, 48' zawodniczka testowana II, 63' zawodniczka testowana I, 80' Maja Szydełko)

fot. archiwum

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO