WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

III liga. Orzeł SuperGadżet Osiecza awansował do półfinałów

Dodano: 8.02.2021 10:23
Źródło: LM.pl

Zakończyła się runda zasadnicza III ligi siatkówki. W półfinałach grać będzie reprezentant regionu konińskiego – Orzeł SuperGadżet Osiecza. Jego rywalem będzie Szamotulanin Szamotuły.

W tym sezonie w III lidze siatkówki rywalizują dwaj reprezentanci regionu konińskiego. Po rundzie zasadniczej na ósmym miejscu uplasowała się Piątka Turek. Zespół z Turku zanotował siedem zwycięstw i jedenaście porażek.

Na trzecim miejscu rywalizację zakończył natomiast Orzeł SuperGadżet Osiecza. W rundzie zasadniczej drużyna Mariusza Pieczonki zanotowała dwanaście zwycięstw i sześć porażek, ustępując w klasyfikacji jedynie Legionowi Skalmierzyce i Szamotulaninowi Szamotuły. Trzecie miejsce daje Orłowi awans do półfinałów.

Tam zespół z Osieczy zmierzy się z Szamotulaninem Szamotuły. Dwumecz odbędzie się 6 i 13 marca, pierwsze spotkanie rozegrane zostanie w Rzgowie. Zwycięzca awansuje do finału, gdzie zagra o tytuł mistrza III ligi oraz uzyska awans do turnieju półfinałowego o wejście do II ligi.

Orzeł SuperGadżet Osiecza: Maciej Dominiczak, Adam Kaczyński, Albert Michalski, Kacper Laskowski, Oskar Kubiak, Wiktor Marciniak, Szymon Adamski, Kacper Pląskowski, Bartosz Ziółkowski, Artur Zawadzki, Daniel Iwański, Adrian Żywanowski, Alan Kordala, Nikolas Przybylski, Artur Pacześny, Mateusz Kacperowicz, Michał Muszyński, Jakub Liebelt, Witold Cichocki.

fot. D. Trojanowski

slajd 1 z 6
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   III liga,   Orzeł Osiecza,   runda zasadnicza,   Piątka Turek

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO