WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dwa transfery Medyka. Amerykanka z Austrii i włoska Kanadyjka

Dodano: 11.02.2021 12:45
Źródło: LM.pl

Dwie nowe piłkarki zakontraktował w ostatnich dniach Medyk Konin. To zawodniczki z zagranicy Amerykanka grająca ostatnio w Austrii i Kanadyjka z włoskim paszportem.

Medyk Konin niemal od początku zimowego okresu przygotowawczego testował nowe zawodniczki. W ostatnich dniach kontrakt z konińskim klubem podpisały dwie. Heather Seybert i Alicia Tamburro grać będą w Medyku już w rundzie wiosennej.

24-letnia Heather Seybert pochodzi z Kalifornii. Karierę w poważnej piłce zaczęła w amerykańskiej lidze uniwersyteckiej, gdzie reprezentowała barwy St Mary's Sporting Club. W 2018 przeniosła się do Europy, a dokładniej – grającego w austriackiej FrauenLiga Sturmu Graz. W barwach tego zespoły rozegrała zaledwie pięć spotkań i po rundzie jesiennej wróciła do USA. Do Austrii przyjechała ponownie latem zeszłego roku, by znów reprezentować Sturm Graz.

Teraz przenosi się do Medyka Konin. 24-latka otrzymała półtoraroczny kontrakt. Występuje na pozycji ofensywnego pomocnika.

Drugą z pozyskanych piłkarek jest 26-letnia Alicia Tamburro. To Kanadyjka posiadająca również włoski paszport. Ostatnie trzy lata spędziła w klubie Pickering FC, występując w League 1 Ontario. To trzeci poziom rozgrywkowy w Kanadzie. Tamburro może występować w środku pola, ale również w ataku. W Medyku zostanie co najmniej do końca tego roku.

fot. Medyk Konin

  • Dwa transfery Medyka. Amerykanka z Austrii i włoska Kanadyjka
  • Dwa transfery Medyka. Amerykanka z Austrii i włoska Kanadyjka

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO