WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Siatkarska kolejka: Wilki kończą rundę zasadniczą, pauza SPS

Dodano: 11.02.2021 14:13
Źródło: LM.pl

Ostatni mecz rundy zasadniczej rozegrają w sobotę Wilki Wilczyn. Trzy darmowe punkty otrzyma natomiast SPS Konspol Słupca.

Dla Wilków Wilczyn sobotnie spotkanie będzie ostatnim w rundzie zasadniczej, w ostatni weekend zespół Tomasza Robaka rozegrał bowiem awansem mecz osiemnastej kolejki. Jednocześnie wilczynianie zapewnili sobie drugie miejsce na koniec rundy zasadniczej. Mają co prawda jeszcze matematyczne szanse na zajęcie pierwszej pozycji, ale realnie patrząc prawdopodobieństwo takiego rozwiązania jest jednak małe. Do Szczecina Wilki pojadą już więc bez większej presji o wynik.

Wciąż jednak wilczynianie będą faworytami tego meczu. Stalpro Błyskawica zajmuje obecnie szóste miejsce w klasyfikacji z siedmioma porażkami i dziewięcioma porażkami. Niemal wszystkie zwycięstwa szczecinianie zanotowali z drużynami z dolnej połowy tabeli. Wyjątkiem jest Trefl Lębork. Z Wilkami Stalpro Błyskawica przegrała w pierwszym meczu 1:3.

Spotkanie pomiędzy Stalpro Błyskawicą Szczecin a Wilkami Wilczyn rozpocznie się w sobotę 13 lutego o godz. 17.00 w hali sportowej w Szczecinie.

Punkty bez konieczności wychodzenia na halę zdobędą natomiast siatkarze SPS Konspol Słupca. Drużyna Marka Jankowiaka powinna w weekend mierzyć się z Steico Noteć Czarnków, ale z powodu wycofania rywali z rozgrywek słupczanie wygrają walkowerem. Jeżeli jednocześnie w weekend Trefl Lębork przegra ze Stoczniowcem Gdańsk, zespół ze Słupcy zapewni sobie miejsce w play-offach. Wygrana Trefla nad Stoczniowcem też nie będzie złą wiadomością dla słupczan, przedłuży bowiem ich szanse na awans na trzecie miejsce.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO