WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

SPS Konspol w play-offach! Zagrają z liderem rundy zasadniczej

Dodano: 13.02.2021 20:00
Źródło: LM.pl

Siatkarze SPS Konspol Słupca zapewnili sobie miejsce w play-offach II ligi. Zagrają w nich z LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz, liderem tabeli po rundzie zasadniczej.

W ten weekend siatkarze ze Słupcy nie grali – mieli mierzyć się ze Steico Noteć Czarnków, ale ten zespół wycofał się ostatnio z rozgrywek. Oznaczało to darmowe trzy punkty dla SPS Konspol, ale nie brak emocji w weekend. W innym meczu Stoczniowiec Gdańsk podejmował bowiem Trefla Lębork. Wygrana gdańszczan gwarantowała słupczanom miejsce w play-offach, ale jednocześnie pozbawiała ich szans na zajęcie trzeciego miejsca i teoretycznie łatwiejszego rywala w kolejnej fazie. Na odwrót – wygrana Trefla pozwalałaby słupczanom liczyć na trzecie miejsce, ale jednocześnie groziła również całkowitym wypadnięciem z fazy play-off.

W sobotę Stoczniowiec pokonał Trefla 3:1 i wszystko stało się jasne. Słupczanie zajmą po rundzie zasadniczej czwarte miejsce bez względu na wyniki ostatnich spotkań. Zagrają więc na pewno w play-offach, ale ich rywalem będzie lider tabeli po rundzie zasadniczej – LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz. To drużyna, która w tym sezonie przegrała zaledwie dwa razy. Co ciekawe, jeden z tych razów miał miejsce w Słupcy. W styczniu SPS Konspol pokonał Orła 3:2.

Dwa pierwsze mecze play-off odbędą się 13 i 14 marca w Międzyrzeczu. Trzecie spotkanie zaplanowane jest na 20 marca w Słupcy. Ewentualny czwarty mecz odbędzie się 21 marca w Słupcy, a piąty – 31 marca w Międzyrzeczu. Jeszcze wcześniej słupczan czeka ostatni mecz rundy zasadniczej. 27 lutego SPS Konspol podejmie SMS Police.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   SPS Słupca,   Noteć Czarnków

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO