WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Medyk przegrał z ligowym rywalem, trzy gole nowych piłkarek

Dodano: 14.02.2021 17:35
Źródło: LM.pl

Porażką 3:5 zakończył się niedzielny sparing Medyka Konin z Olimpią Szczecin. Wszystkie bramki dla koninianek zdobyły nowe zawodniczki.

Sparing pomiędzy Medykiem, a Olimpią rozgrywany był w Słubicach i inaugurował drugi obóz przygotowawczy w wykonaniu konińskich piłkarek. Mecz rozpoczął się dla Medyka kiepsko. Po pierwszej połowie zespół Romana Jaszczaka przegrywał już z ligowym rywalem 0:4. Dwa gole zanotowała Kornelia Grosicka, a dwa – Natalia Oleszkiewicz.

Medyczki zaczęły strzelać dopiero po zmianie stron. Pogoń zaczęła Alicia Tamburro, a chwilę później straty zmniejszyła Androniki Michalopoulou. W 80. minucie znów do siatki trafiła Tamburoo i Medyk przegrywał już tylko 3:4. W doliczonym czasie gry hat-tricka skompletowała jednak Grosicka i Olimpia ostatecznie wygrała 5:3.

Był to czwarty zimowy sparing Medyka Konin i drugi przez koninianki przegrany. Kolejny mecz kontrolny za tydzień, koninianki zagrają z Włókniarzem Białystok.

Olimpia Szczecin – Medyk Konin 5:3 (7', 25', 90'+ Kornelia Grosicka, 27', 45' Natalia Oleszkiewicz – 53', 80' Alicia Tamburro, 64' Androniki Michalopoulou)

fot. Medyk Konin

  • Medyk przegrał z ligowym rywalem, trzy gole nowych piłkarek

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO