WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie. „Kopernik" lepszy od Rybnika

Dodano: 14.02.2021 19:08
Źródło: LM.pl

15:11 zwyciężyli zawodnicy Zespołu Szkół im. M. Kopernika w Koninie w meczu Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie. Ich rywalem był Zespół Szkół Technicznych w Rybniku.

W trzecim meczu tego sezonu Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie koninianie mierzyli się z Zespołem Szkół Technicznych w Rybniku. Był to mecz na szczycie – niepokonani do tej pory uczniowie „Kopernika” grali bowiem z zajmującymi pierwsze miejsce rybniczanami. Starcie rozgrywane było na mapie mirage.

Koninianie zaczynali jako terroryści i w meczu weszli świetnie. Po ośmiu rundach prowadzili już 7:1, grając agresywnie i pewnie. Po tym piorunującym początku reprezentacja ZST w Rybniku zaczęła odrabiać straty, a gra stała się o wiele bardziej wyrównana. Ostatecznie do przerwy „Kopernik” wygrał, ale z przewagą tylko trzech punktów.

Po zmianie stron było podobnie – najpierw przewaga koninian, a później pogoń rybniczan. ZST skutecznie atakował bombsite A i doprowadzając do wyniku 12:9. „Kopernik” nie wypuścił jednak wygranej z rąk i ostatecznie triumfował 15:11.

Broniący mistrzostwa koninianie są w tym sezonie niepokonani i mają na koncie już trzy zwycięstwa. Na razie trwa faza grupowa, później najlepsze zespoły awansują do finałów.

ZS im. M. Kopernika w Koninie – ZST w Rybniku 15:11 (9:6)

ZS im. M. Kopernika w Koninie: Przemysław „przemeklovel” Strzykała (22-3-16), Miłosz „AntyVirus” Konieczka (25-7-17), Szymon „lampardxx” Zalewski (21-2-17), Maik „LLTN” Piasecki (23-4-21), Jakub „FakeTooMuch” Seidel (14-7-19).

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO