LM.plSportDruga wygrana Górnika zimą. Milanowski strzelił Liderowi

Druga wygrana Górnika zimą. Milanowski strzelił Liderowi

Wygraną 1:0 zakończył się niedzielny mecz kontrolny Górnika Konin z Liderem Włocławek. Jedynego gola zanotował Sebastian Milanowski.

W niedzielę biało-niebiescy mierzyli się z trzecim zespołem IV ligi gr. kujawsko-pomorskiej. Pierwsza połowa starcia z Liderem Włocławek nie przyniosła bramek. Jedyny gol padł dopiero w drugiej połowie – w 75. minucie prostopadłe podanie wykorzystał Sebastian Milanowski. Górnik Konin zwyciężył 1:0.

Kolejny sparing koninianie rozegrają w najbliższą środę. Górnik zmierzy się z w Gnieźnie z Pogonią Mogilno.

Lider Włocławek – Górnik Konin 0:1 (75' Sebastian Milanowski)

Górnik Konin: zawodnik testowany I (46′ Maksym Wadach) – zawodnik testowany II (65′ Marcel Woszczyński), Dawid Wierzba, Wojciech Mucha, Marcin Pigiel (77′ Marcel Bilski), Miłosz Nowak, zawodnik testowany III, Iwo Nowierski (73′ Adam Marciniak), Marcin Rajch (75′ Kacper Babacz), Mikołaj Karbowy (Sebastian Milanowski), zawodnik testowany IV (60′ Kacper Robaczyński).

źródło / fot.: gornik.konin.pl