WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Druga wygrana Górnika zimą. Milanowski strzelił Liderowi

Dodano: 14.02.2021 22:51
Źródło: LM.pl

Wygraną 1:0 zakończył się niedzielny mecz kontrolny Górnika Konin z Liderem Włocławek. Jedynego gola zanotował Sebastian Milanowski.

W niedzielę biało-niebiescy mierzyli się z trzecim zespołem IV ligi gr. kujawsko-pomorskiej. Pierwsza połowa starcia z Liderem Włocławek nie przyniosła bramek. Jedyny gol padł dopiero w drugiej połowie – w 75. minucie prostopadłe podanie wykorzystał Sebastian Milanowski. Górnik Konin zwyciężył 1:0.

Kolejny sparing koninianie rozegrają w najbliższą środę. Górnik zmierzy się z w Gnieźnie z Pogonią Mogilno.

Lider Włocławek – Górnik Konin 0:1 (75' Sebastian Milanowski)

Górnik Konin: zawodnik testowany I (46′ Maksym Wadach) – zawodnik testowany II (65′ Marcel Woszczyński), Dawid Wierzba, Wojciech Mucha, Marcin Pigiel (77′ Marcel Bilski), Miłosz Nowak, zawodnik testowany III, Iwo Nowierski (73′ Adam Marciniak), Marcin Rajch (75′ Kacper Babacz), Mikołaj Karbowy (Sebastian Milanowski), zawodnik testowany IV (60′ Kacper Robaczyński).

źródło / fot.: gornik.konin.pl

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO