WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Mustang Konin pokonał kielczan i zajęli fotel lidera I ligi

Dodano: 14.02.2021 23:20
Źródło: LM.pl

Koszykarze na wózkach pokonali na wyjeździe Pactum Scyzory Kielce 76:50. Dzięki temu koninianie awansowali na pierwsze miejsce tabeli I ligi.

Starcia kielczan z Mustangiem są jednymi z kluczowych dla układu tabeli, oba zespoły są bowiem faworytami do tytułu mistrza. Pierwsze starcie obu drużyn w tym sezonie zakończyło się wygraną kielczan. W rewanżu lepszy już był Mustang.

Pierwsza kwarta była wyrównana i zakończyła się minimalną wygraną Pactum Scyzory. Mecz rozstrzygnął się w dwóch kolejnych częściach. Mustang po pierwszej połowie prowadził dziewięcioma punktami, a po trzeciej kwarcie podwyższył do prowadzenie do dziewiętnastu oczek. W czwartej kwarcie kielczanie próbowali jeszcze gonić, ale Mustang znów był lepszy i ostatecznie wygrał 76:50.

Sama przewaga punktowa też była ważna. Wygrana różnicą powyżej 22 punktów dała bowiem koninianom pierwsze miejsce w tabeli.

Kolejne spotkanie za dwa tygodnie. Mustang podejmie IKS GTM Konstancin.

Pactum Scyzory Kielce - Mustang Konin 50:76 (14:13, 11:21, 10:20, 15:22)

Mustang Konin: Piotr Łuszyński (29), Kamil Kornacki (21), Marek Wesołowski (18), Marek Bystrzycki (4), Piotr Darnikowski (4), Adrian Jankowski.

fot. Mustang Konin

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO