WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Najlepsze zabawki dla dzieci - znajdziesz je w hurtowni zabawek Ramiz

Materiał Partnera

Dodano: 15.02.2021 15:26

Sklep z zabawkami, w którym znajdziesz najlepsze zabawki dla dzieci w każdym wieku? Hurtownia zabawek Ramiz poleca się na każdą okazję: prezenty na święta, komunie, chrzty i roczki, a także urodziny i imieniny. Ramiz to producent i dystrybutor zabawek wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Kraków i Katowice otwierają swoje podwoje w świecie zabawek.
 

Zabawki dla niemowląt – nie tylko grzechotki

Dziś zapraszamy na przegląd najpopularniejszych zabawek dla dzieci w różnym wieku. Sprawdź, czym ostatnio najchętniej bawią się dzieci.

Czasy kiedy niemowlęta bawiły się jedynie grzechotkami odeszły już do lamusa. Obecnie na topie są zabawki stymulujące różne zmysły, które można wykorzystać w codziennych sytuacjach, np. zabawki do kąpieli. Wszelkiego rodzaju fontanny i kubeczki pod prysznic umilą każdą kąpiel, również bobasom, które nie przepadają za wodą – są świetnym sposobem na oswojenie dziecka z nią. Maluszki również chętnie spędzają czas na matach sensorycznych, na których zawiesić nad głową dziecka można pobudzające różne zmysły zabawki i lusterka. Poza obserwacją i zabawą, dziecko ćwiczy różne pozycje, sięgając po zabawki. W przypadku nieco starszych niemowląt – takich, które już samodzielnie siedzą – hitem są kostki edukacyjne i sortery. Dziecko może ćwiczyć rozpoznawanie kształtów, trenować sprawność dłoni i palców i poznawać różnorodne funkcje, jak np. zegar, kierownica, trybiki itp. Hurtownia zabawek Ramiz posiada oczywiście w swojej ofercie grzechotki, warto wiedzieć jednak, że maluszki chętnie bawią się także innymi zabawkami.
 

Hit ostatnich sezonów dla kilkulatków - kuchnie dla dzieci

Kto ma dzieci, ten wie doskonale, jak bardzo lubią angażować się w prace kuchenne i przygotowywanie posiłków. Poza zabawą w prawdziwej kuchni, dwu- lub trzylatka na pewno zainteresuje własna zabawkowa kuchnia wyposażona w różnorodne akcesoria. W ofercie sklepu Ramiz znajdziesz zabawkowe aneksy kuchenne z piecem, lodówką, okapem i kranem. W zestawach z kuchniami dostępne są naczynia i sprzęty kuchenne, często również zabawkowe jedzenie. Dodatkowo możesz zakupić osobno wybrane elementy jak np. deska z warzywami i owocami czy gofrownica. Świetna zabawa gwarantowana, a przy tym dziecko dodatkowo ćwiczy zdolności manualne i uczy się przygotowywania posiłków. Pewnie niebawem zaprosi Cię na przyjęcie z własnoręcznie wykonanymi potrawami!
 

Tę zabawkę kochają chłopcy - zestawy majsterkowicza

Warsztaty czy zestawy majsterkowicza to coś, co na pewno spodoba się kilkuletnim chłopcom. Zabawka pomaga rozwijać zdolności manualne, zapoznaje dziecko z narzędziami i rozwija zaradność. W ofercie sklepu Ramiz dostępne są mini warsztaty, zabawkowe narzędzia, a nawet rozkręcany silnik.
 

Gry planszowe dla dzieci w różnym wieku

Planszówki przeżywają obecnie drugą młodość: są coraz bardziej popularne zarówno wśród dorosłych, jak i wśród dzieci. Nic dziwnego: pozwalają spędzić wartościowy rodzinny czas, uczą logicznego myślenia, rozwijają zdolności manualne. Hurtownia zabawek ramiz.pl ma w ofercie wiele lubianych przez dzieci gier planszowych i zręcznościowych, jak np. łowienie rybek, jenga, statki, chińczyk, recykling czy popularną grę inspirowaną znanym twisterem: Raz na górze, raz na dole. W dziale gier sklepu Ramiz każdy znajdzie świetną rozrywkę dla siebie. Niezapomniane wrażenia i fantastyczna zabawa gwarantowane.
 

Zestawy lekarskie dla małych doktorów

Dzieci uwielbiają bawić się w pomaganie, stąd duża popularność zestawów małego doktora. Zaopatrzone w słuchawki, strzykawki, ciśnieniomierze i inne atrybuty medyczne dzieci z pewnością wyleczą wszystkie chore misie i zabawki. W hurtowni zabawek Ramiz znajdziesz bogato wyposażone zestawy dla małych medyków.
 

Zestawy solarne dla ciekawych świata dzieci

Zabawka, która pozwala spędzić czas w kreatywny sposób, ucząc przy tym jak działa energia słoneczna. Dzieci dowiadują się, w jaki sposób światło pozwala zasilić napęd elektryczny. To świetna nauka poprzez zabawę. Zabawka dla dzieci w wieku 8+.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:zabawki,   ramiz

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO