WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Rajdowcy Kamena Rally Team powołani do reprezentacji Polski!

Dodano: 22.02.2021 10:55
Źródło: LM.pl

Dariusz Baśkiewicz i Tomasz Białkowski z Kamena Rally Team zostali powołani do reprezentacji Polski w sportach motorowych na 2021 rok.

Kilka dni temu na stronie Polskiego Związku Motorowego ukazała się lista zawodników powołanych do kadry narodowej na 2021 rok. Wśród 193 reprezentantów można znaleźć tak uznane nazwiska jak Krzysztof Hołowczyc, Kajetan Kajetanowicz, czy Robert Kubica. W równym szeregu z nimi staje też dwóch rajdowców ze Słupcy – Dariusz Baśkiewicz i Tomasz Białkowski z Kamena Rally Team. – Z dumą będziemy reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej – zapewniają świeżo upieczeni reprezentanci.

Powołanie do reprezentacji Polski to najwyższe wyróżnienie, jakiego może doświadczyć zawodnik. W ramach kadry narodowej rajdowcy otrzymują strój reprezentanta Polski, zgrupowania treningowe przed ważnymi zawodami, dofinansowanie wyjazdów zagranicznych oraz opiekę organizacyjną i trenerską podczas zawodów zagranicznych.

fot. Kamena Rally Team

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO