WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Ósmy transfer Górnika. Tym razem skrzydłowy z Kotwicy Kołobrzeg

Dodano: 23.02.2021 11:15
Źródło: LM.pl

Przemysław Jurków z Kotwicy Kołobrzeg to ósmy transfer Górnika Konin w zimowym okienku. 22-latek do biało-niebieskich dołącza na zasadzie wolnego transferu.

W poniedziałek Górnik Konin ogłosił pozyskanie ósmego już zawodnika w zimowym okienku transferowym. Tym razem to Przemysław Jurków – 22-letni skrzydłowy. Karierę piłkarską rozpoczynał w KP Brzeg Dolny, grał też w zespołach młodzieżowych Lechii Dzierżoniów. W piłce seniorskiej zadebiutował w UKS SMS Łódź. W sezonie 2017/2018 po raz pierwszy występował na poziomie III ligi w barwach Finishparkietu Drwęca Nowe Miasto Lubawskie.

Po pół roku przeniósł się do Niemiec. Tam grał na piątym poziomie rozgrywkowym. Do Polski wrócił rok temu i trafił do III-ligowej Kotwicy Kołobrzeg. W rundzie jesiennej wystąpił w jedenastu spotkaniach III ligi, ale zdecydowaną większość z nich rozpoczynał na ławce rezerwowej, tylko raz wychodząc w pierwszym składzie.

Do Górnika Konin Jurków trafia jako wolny zawodnik. Jest to ósmy transfer biało-niebieskich w zimowym oknie.

fot. Górnik Konin

  • Ósmy transfer Górnika. Tym razem skrzydłowy z Kotwicy Kołobrzeg

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO