WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kolejny pomocnik w Górniku. To drugi transfer z Kotwicy Kołobrzeg

Dodano: 24.02.2021 13:28
Źródło: LM.pl

Michał Mikołajczak to już dziewiąty piłkarz, który dołączył zimą do Górnika Konin. Pomocnik przychodzi do biało-niebieskich z Kotwicy Kołobrzeg.

We wtorek Górnik Konin ogłosił już dziewiąty zimowy transfer. Tym razem nowym zawodnikiem biało-niebieskich został Michał Mikołajczak. 21-latek jest wychowankiem Tarnowiaka Tarnowo Podgórne, grał też w zespołach młodzieżowych Lechii Gdańsk i Warty Poznań. W 2018 wyjechał do Niemiec. Tam grał w barwach 1.FC Germania Egestorf/Langreder na czwartym poziomie rozgrywkowym, a następnie w TSG Neustrelitz na piątym poziomie rozgrywkowym. Jesienią zeszłego roku zanotował przerwę od gry.

Rok temu zatrudniła go Kotwica Kołobrzeg. W barwach III-ligowca występował również w tym sezonie. Łącznie w rundzie jesiennej zanotował jedenaście występów, zazwyczaj jednak wchodził z ławki rezerwowych. W wyjściowym składzie znalazł się zaledwie dwa razy. Z Kołobrzegu przychodzi z zaprezentowanym już wcześniej piłkarzem Górnika – Przemysławem Jurkowem.

fot. Górnik Konin

  • Kolejny pomocnik w Górniku. To drugi transfer z Kotwicy Kołobrzeg

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO