WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wygrana w ostatnim sparingu. Gole Zagdańskiego i Kacprzaka

Dodano: 24.02.2021 20:41
Źródło: LM.pl

Sokół Kleczew zakończył okres przygotowawczy wygraną. W ostatnim sparingu zespół Mariusza Bekasa pokonał Lipno Stęszew 2:0.

W ostatnim zimowym meczu kontrolnym Sokół Kleczew mierzył się z V-ligowym Lipnem Stęszew. Do przerwy w rozgrywanym w Poznaniu spotkaniu prowadzili kleczewianie 1:0. Dośrodkowanie w pole karne głową wykończył Łukasz Zagdański, zdobywając gola dla Sokoła. Zaraz po zmianie stron zespół Mariusza Bekasa podwyższył. Tym razem pierwszy strzał kleczewian obronił bramkarz rywali, ale już dobitka Wiktora Kacprzaka wylądowała w siatce. Sokół wygrał 2:0.

Było to piąte zwycięstwo kleczewian w zimowym okresie przygotowawczym. Oprócz wygranych Sokół zanotował też dwa remisy i dwie porażki. Kolejne spotkanie już w sobotę. Będzie to pucharowy mecz z Koroną Piaski.

Lipno Stęszew – Sokół Kleczew 0:2 (27' Łukasz Zagdański, 52' Wiktor Kacprzak)

fot. Lipno Stęszew

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO