WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Piłkarscy bracia wzmacniają Górnika. To wychowankowie Olimpii

Dodano: 25.02.2021 10:01
Źródło: LM.pl

Dwóch braci – Ksawery i Maksymilian Szymczak – zostało nowymi piłkarzami Górnika Konin. To wychowankowie Olimpii Koło, a do kadry biało-niebieskich dołączają z Chrobrego Głogów.

Bracia Szymczak mają po osiemnaście lat, a swoje pierwsze kroki w piłkarskiej karierze stawiali w Olimpii Koło. W sezonie 2018/2019 trafili do Warty Poznań, a po zaledwie roku przenieśli się do Chrobrego Głogów. W klubie z Dolnego Śląska występowali w drużynie juniorów grającej w lidze wojewódzkiej.

Jesienią tego sezonu Ksawery był podstawowym bramkarzem Chrobrego, zaliczając dwanaście spotkań w lidze. Jego brat Maksymilian występuje na pozycji bocznego obrońcy. Jesienią również rozegrał dwanaście ligowych spotkań, ośmiokrotnie wychodząc w pierwszym składzie. Ponadto strzelił również cztery bramki.

Po transferze braci Szymczak licznik wzmocnień Górnika Konin zatrzymał się na jedenastu piłkarzach.

fot. Górnik Konin

  • Piłkarscy bracia wzmacniają Górnika. To wychowankowie Olimpii

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO