WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Jakubowski po raz czwarty na zawodowym ringu. Walka w piątek

Dodano: 25.02.2021 16:05
Źródło: LM.pl

Po zaledwie dwóch miesiącach przerwy Igor Jakubowski wraca na zawodowy ring. W piątek podczas gali Babilon Boxing Show zmierzy się z Krzysztofem Włodarczykiem.

Igor Jakubowski jest głodny boksu i na dobre już rozpędza swoją zawodową karierę. Zaledwie dwa miesiące po ostatnim starciu znów wyjdzie na ring. W piątek podczas gali Babilon Boxing Show skrzyżuje swoje rękawice z Krzysztofem Włodarczykiem. Nie ze słynnym Diablo, ale 30-letnim pięściarzem z Jaworzna.

Włodarczyk na zawodowym ringu debiutował niedawno. W lutym zeszłego roku podczas gali Stalowa Wola Boxing Show zremisował z Andrzejem Szkutą. Na tym jego zawodowe doświadczenie się kończy. W karierze olimpijskiej Włodarczyk wzbudzał niemałą sensację z powodu swojego imienia i nazwiska. O młodym siedemnastolatku pisał nawet Przegląd Sportowy. Włodarczyk bis zanotował też kilka niezłych rezultatów, był m.in. wicemistrzem Polski juniorów. W finale tamtych mistrzostw przegrał z Arturem Szpilką.

Do starcia z Włodarczykiem Jakubowski przygotowuje się w swoim macierzystym klubie – Zagłębiu Konin. To decyzja podjęta po ostatniej porażce zanotowanej z Michalem Plesnikiem. – Znów trenuję z Andrzejem Goińskim i Wojciechem Nowińskim. Najwyraźniej potrzebuję bata nad głową. Oni znają mnie od kilkunastu lat, wiedzą czego potrzebuję. Normalne, że nie spodziewam się cudów po kilku tygodniach wspólnej pracy, lecz w wielu aspektach ode mnie tylko zależy, jak rozwinie się moja kariera. To ja muszę czuć głód boksu. Dobrze, że w piątek moim rywalem będzie Włodarczyk. Pamiętam z czasów amatorskich, że boksował w superciężkiej i miał silny cios. Czeka mnie solidna przeprawa i o to chodzi – stwierdził koninianin w rozmowie z Polsatem Sport.

Pojedynek Jakubowskiego z Włodarczykiem odbędzie się w piątek 26 lutego. Początek transmisji z gali Babilon Boxing Show o godz. 20.00 w Polsacie Sport.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO