WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Siatkarska kolejka: Ostatni mecz SPS Konspol jak sparing

Dodano: 26.02.2021 17:00
Źródło: LM.pl

Tylko formalnością będzie ostatni mecz rundy zasadniczej w wykonaniu siatkarzy SPS Konspol Słupca. W sobotę drużyna Marka Jankowiaka podejmie SMS Police.

Słupczanie do tego spotkania mogą podejść na dużym luzie. Już dwa tygodnie temu zapewnili sobie miejsce w play-offach, jednocześnie nie mają również już szans na awans na trzecie miejsce. Sobotni mecz z SMS Police nie będzie więc miał żadnego znaczenia dla układu tabeli. Tak naprawdę słupecki zespół przygotowuje się już do play-offów, a starcie z SMS Police może potraktować jako sparing wchodzący w skład tych przygotowań.

Rywal, z którym zagrają siatkarze Marka Jankowiaka nie jest wymagający. To ostatni zespół w tabeli, który jedyne punkty zdobył w tym sezonie dzięki walkowerowi za mecz z wycofanym z rozgrywek Steico Noteć Czarnków. Na parkiecie młodzi siatkarze z Pomorza ugrali w tym sezonie zaledwie jeden set.

Słupczanie w ten weekend będą jedynym zespołem z naszego regionu, który rozegra spotkanie ligowe. Wilki Wilczyn mecz z SKS Gorzów Wlkp. odbyły już na początku lutego i w ten weekend już nie grają.

Spotkanie pomiędzy SPS Konspol Słupca a SMS Police rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godz. 19.00 w hali sportowej przy ul. Kopernika 13 w Słupcy. Transmisję oglądać będzie można na profilu FB SPS Słupca.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   SPS Słupca,   SMS Police

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO