WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wychowanek Legii Warszawa w Sokole. Wzmocni lewą obronę

Dodano: 26.02.2021 17:11
Źródło: LM.pl

21-letni Mikołaj Zawistowski został wypożyczony z KKS 1925 Kalisz do Sokoła Kleczew. Wychowanek Legii Warszawa wzmocni lewą obronę.

Mikołaj Zawistowski to wychowanek Legii Warszawa. W stołecznym klubie grał przez siedem sezonów, by następnie przejść do SEMP Ursynów. W piłce seniorskiej debiutował w barwach rezerw Victorii Sulejówek w sezonie 2017/2018. Z pierwszym zespołem tego klubu występował następnie przez półtora sezonu w III lidze. W 2019 roku przeniósł się do KKS 1925 Kalisz i razem z drużyną z południa Wielkopolski wywalczył awans do II ligi.

Na szczeblu centralnym zadebiutował we wrześniu zeszłego roku w wygranym przez kaliszan meczu ze Śląskiem II Wrocław. Łącznie w II lidze zanotował pięć występów, spędzając na boisku 30 minut. Ponadto grał jeszcze w IV-ligowych rezerwach KKS 1925 (łącznie dziesięć spotkań) i w wojewódzkim Pucharze Polski (trzy mecze).

Do Sokoła Kleczew trafił na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu. 21-latek występuje na pozycji lewego obrońcy.

fot. kkskalisz.com.pl

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO