WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kolejny ważny rywal pokonany. Mustang wciąż pierwszy w tabeli

Dodano: 1.03.2021 13:15
Źródło: LM.pl

IKS GTM Konstancin, jeden z rywali Mustanga Konin do mistrzostwa Polski, przegrał sobotnie spotkanie z konińskim zespołem. Drużyna Piotra Łuszyńskiego triumfowała 74:53.

W sobotę w ramach ósmej kolejki Mustang Konin podejmował IKS GTM Konstancin. To jeden z najsilniejszych zespołów w Polsce, rywal koninian do walki o mistrzostwo. Mustang w mecz wszedł świetnie, gospodarze bardzo szybko zbudowali sobie kilkunastopunktową przewagę. W pierwszej kwarcie regularnie punktowali Kamil Kornacki i Przemysław Stelmasik, dzięki czemu Mustang wygrał tę partię 22:13.

Równie dobrze koninianie zagrali w drugiej kwarcie. Przede wszystkim utrzymywali wysoką skuteczność pod koszem rywali, dołożyli do tego jeszcze defensywę. IKS GTM w drugiej kwarcie zanotował zaledwie dziesięć punktów i po pierwszej połowie przegrywał 23:40.

Drużyna z Konstancina zaprezentowała się lepiej w trzeciej części meczu. Szczególnie w końcówce kwarty goście zaczęli gonić wynik, dzięki czemu w tej kwarcie triumfowali 19:16. W ostatniej kwarcie Mustang jednak spokojnie kontrolował wynik, wygrał tę część meczu 18:11, a całe spotkanie – 74:53.

Dzięki wygranej Mustang utrzymał pierwsze miejsce w tabeli I ligi. Kolejne spotkanie za niecałe dwa tygodnie. Koninianie zagrają wtedy na wyjeździe z Fundacją Salutare Wrocław.

Mustang Konin – IKS GTM Konstancin 74:53 (22:13, 18:10, 16:19, 18:11)

Mustang Konin: Kamil Kornacki (23), Piotr Łuszyński (14), Mateusz Tylak (14), Marek Wesołowski (8), Przemysław Stelmasik (8), Marek Bystrzycki (3), Piotr Darnikowski (2), Adrian Jankowski (2).

fot. Mustang Konin

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO