WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dwa podia Macieja Serafińskiego. Złoto i brąz na Runmageddonie

Dodano: 1.03.2021 13:58
Źródło: LM.pl

Dwukrotnie na podium Runmageddonu Warszawa stawał biegacz z Konina Maciej Serafiński. Były to pierwsze starty koninianina w barwach Rajsport Active.

W połowie lutego Maciej Serafiński rozstał się ze swoim dotychczasowym zespołem Nextreme OCR Tea i ogłosił dołączenie do Rajsport Active. – Dziękuje Michałowi Piotrowiczowi za możliwość dołączenia do drużyny i wsparcie w nadchodzącym sezonie – poinformował Serafiński na swoim profilu FB.

Pierwszy start w nowych barwach biegacz z Konina zaliczył w miniony weekend. W Warszawie Maciej Serafiński rywalizował w Runmageddonie Rekrut i Runmageddonie Hardcore. Pierwszy start przyniósł Serafińskiemu złoty medal. Sześciokilometrową trasę biegacz pokonał w czasie 38:21,95, pokonując drugiego zawodnika o ponad osiemnaście sekund.

Drugiego dnia Serafiński musiał rywalizować już na dłuższej, 21-kilometrowej trasie. Tym razem był na mecie trzeci z czasem 2:08:03,45. Do zwycięzcy zawodnik Rajsport Active stracił ponad dziewięć minut.

fot. profil FB Macieja Serafińskiego

  • Dwa podia Macieja Serafińskiego. Złoto i brąz na Runmageddonie

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:bieganie,   bieg OCR,   Runmageddon,   Maciej Serafiński,   Rajsport Active

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO