WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Szymon Bartosik wraca do Koła. Koniec wypożyczenia do Sokoła

Dodano: 3.03.2021 11:32
Źródło: LM.pl

Dziewiętnastoletni obrońca Szymon Bartosik wraca do IV-ligowej Olimpii Koło. Ostatnie pół roku spędził w Sokole Kleczew.

O tym, że Szymon Bartosik nie będzie grał dalej w Kleczewie wiadome było już od ponad miesiąca. Ogłosił to sam Sokół, który dziewiętnastoletniego obrońcę wypożyczył z Olimpii Koło. Do tej pory nie wiadomo jednak było, czy Bartosik do Koła wróci. IV-ligowiec potwierdził to dopiero w środę.

Wypożyczenie do Sokoła z końcem grudnia 2020 wygasło i Bartosik wrócił do macierzystego klubu – czytamy na profilu FB Olimpii.

Szymon Bartosik jest wychowankiem kolskiego klubu. W 2019 roku zadebiutował w III lidze w barwach Górnika Konin. Po pół roku gry w biało-niebieskich barwach wrócił do Olimpii Koło. Latem zeszłego roku wypożyczył go Sokół Kleczew. W rundzie jesiennej rozegrał szesnaście spotkań w III lidze (dwanaście razy wychodził w pierwszym składzie).

fot. archiwum

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO