WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Liderowi urwali tylko seta. Pierwsza porażka SPS w play-offach

Dodano: 13.03.2021 22:30
Źródło: LM.pl

Porażką 1:3 zakończył się pierwszy mecz SPS Konspol Słupca w play-offach II ligi. Jutro słupczanie rozegrają drugie spotkanie na wyjeździe w Międzyrzeczu.

SPS Konspol Słupca w play-offach II ligi gra z LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz, zwycięzcą rundy zasadniczej. Słupecki zespół przed walką o turniej półfinałowy wzmocnił Marek Subocz, ale okazało się to zbyt mało, by powalczyć w Międzyrzeczu o zwycięstwo.

Choć pierwszy mecz play-off dla drużyny Marka Jankowiaka rozpoczął się nieźle, bo od wygranego z Orłem seta. Słupczanie triumfowali 25:21, ale już w kolejnych trzech partiach górą byli gospodarze. Zespół z Międzyrzecza wygrywał dwukrotnie 25:21 i raz 25:19 a w całym spotkaniu zwyciężył 3:1.

Po pierwszy spotkaniu Orzeł prowadzi więc 1:0. W niedzielę drugi mecz play-off. Za tydzień rywalizacja przeniesie się do Słupcy, gdzie oba zespoły, w zależności od wyników meczów w Międzyrzeczu, rozegrają jeden albo dwa spotkania.

LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz – SPS Konspol Słupca 3:1 (21:25, 25:21, 25:21, 25:19)

fot. archiwum

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   SPS Słupca,   Orzeł Międzyrzecz,   play-off

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO