WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

II liga. Znów tylko jeden set. SPS Konspol przegrywa z Orłem 0:2

Dodano: 14.03.2021 23:31
Źródło: LM.pl

Bardzo podobnie wyglądał drugi niedzielny mecz SPS Konspol Słupca w play-offach II ligi, co pierwsze starcie z LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz. Słupczanie znów urwali rywalom tylko jeden set.

Drugi mecz w Międzyrzeczu również rozpoczął się od zwycięstwa słupczan. W pierwszym secie SPS Konspol triumfował 25:21. I, podobnie jak w niedzielę, na tym się skończyło. Trzy kolejne partie padły łupem gospodarzy. LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz zwyciężał kolejno 25:23, 25:19 i 25:19, by w całym spotkaniu triumfować 3:1.

Była to druga porażka siatkarzy ze Słupcy w play-offach II ligi. Teraz rywalizacja przenosi się na teren SPS Konspol. Trzecie spotkanie rozegrane zostanie 20 marca w hali sportowej w Słupcy. By pozostać w grze zespół Marka Jankowiaka musi w nim wygrać.

LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz – SPS Konspol Słupca 3:1 (21:25, 25:23, 25:19, 25:19)

fot. archiwum

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   SPS Słupca,   Orzeł Międzyrzecz,   play-off

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO