WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Piątka Turek w barażach, finał nie dla Orła SuperGadżet Osiecza

Dodano: 17.03.2021 14:05
Źródło: LM.pl

W decydującą fazę wkraczają sezony w III lidze siatkówki. Do barażów awansował kobiecy zespół Piątki Turek, a w półfinałach gra męska drużyna Orła SuperGadżet Osiecza.

Siatkarki Piątki Turek zakończyły już zmagania w półfinałach play-off. Turkowianki mierzyły się w nim z Kaniasiatką Gostyń. Dwumecz był bardzo wyrównany – w Turku Piątka triumfowała 3:0, ale na wyjeździe lepsza była Kaniasiatka, triumfując 3:1. O awansie do finału decydował więc złoty set. Wygrały w nim siatkarki Piątki Turek 15:7. Dzięki temu awansowały do finału III ligi, ale również zapewniły już sobie miejsce w turnieju półfinałowym o wejście do II ligi.

Pierwszy mecz finałowy III ligi rozegrany zostanie już w najbliższy weekend, Piątka Turek zmierzy się w nim z Baryczą Janków Przygodzki. Turniej półfinałowy rozegrany zostanie w dniach 9 – 11 kwietnia.

Na półfinałach play-off walkę o II ligę zakończył Orzeł SuperGadżet Osiecza. W dwumeczu z Szamotulaninem Szamotuły zespół z gminy Rzgów najpierw wygrał 3:2, ale w rewanżu uległ 1:3. Tym razem Orzeł SuperGadżet nie awansował do finału, ale powalczy o medal III ligi. W meczu o trzecie miejsce drużyna z powiatu konińskiego zmierzy się z Jokerem Piła. Pierwsze spotkanie już w najbliższą sobotę w Pile.

fot. Piątka Turek / Orzeł Osiecza

  • Piątka Turek w barażach, finał nie dla Orła SuperGadżet Osiecza
  • Piątka Turek w barażach, finał nie dla Orła SuperGadżet Osiecza

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   III liga,   Piątka Turek,   Orzeł Osiecza,   play-off

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO