WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Decyzja Wielkopolskiego ZPN: Rozgrywki od V ligi w dół zawieszone

Dodano: 18.03.2021 16:25
Źródło: LM.pl

Wielkopolski ZPN podjął decyzję ws. większości niższych lig. Zawieszone zostały rozgrywki od V ligi w dół. Decyzja dot. IV ligi ma zapaść w piątek.

W związku z obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd Wielkopolski ZPN zawiesza rozgrywki V ligi, klasy okręgowej, A-klasy i B-klasy. Zawieszenie potrwa do 9 kwietnia. – Zgodnie z takim stanem, następna kolejka rozegrana zostanie w weekend 10 / 11 kwietnia, tak jak przewidziano to w terminarzu. W przypadku przedłużania obowiązywania obostrzeń, które będą uniemożliwiały normalne prowadzenie rozgrywek, następne kolejki będą przekładane na pozostałe w dyspozycji wolne terminy – czytamy w komunikacie.

To oznacza przełożenie trzech kolejek V ligi na terminy: 3 maja, 19 maja i 27 / 28 czerwca. Dwie kolejki A-klasy rozegrane zostaną 3 czerwca i 27 / 28 czerwca. Trzy kolejki B-klasy przełożony zostaną na 3 maja, 3 czerwca i 27 / 28 czerwca.

Jednocześnie Wielkopolski ZPN zastrzega, że niewykluczone jest zakończenie sezonu bez rozegrania wszystkich kolejek, jeżeli obostrzenia zostaną przedłużone. – Wielkopolski ZPN będzie jednak czynił wszystko, by ostateczne rozstrzygnięcia zapadły w możliwie najbardziej sprawiedliwy sposób, przy rozegranych w komplecie spotkaniach – zapewnia w komunikacie związek.

Nie ma natomiast jeszcze decyzji dot. IV ligi. Od wczoraj trwają konsultacje z klubami związane z tym szczeblem rozgrywek. Decyzja ma zapaść w piątek o godz. 12.00.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO