WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Była piłkarka i trenerka Medyka poprowadzi reprezentację Polski

Dodano: 19.03.2021 17:44
Źródło: LM.pl

Nina Patalon, była piłkarka i trenerka Medyka Konin poprowadzi seniorską reprezentację Polski w dwóch najbliższych meczach. Zastąpi zwolnionego w ostatnim czasie Miłosza Stępińskiego.

W tym tygodniu Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że selekcjonerem pierwszej reprezentacji kobiet przestał być Miłosz Stępiński. Nazwisko jego następcy nie jest jeszcze znane, wiadomo jednak, że dotychczasowy trener nie poprowadzi kadry w dwóch kwietniowych spotkaniach towarzyskich.

Na ławce trenerskiej usiądzie wtedy Nina Patalon. 35-latka pierwsze kroki w piłce nożnej stawała w Medyku Konin. Z konińskim klubem zdobyła cztery wicemistrzostwa Polski oraz trzy Puchary Polski. W 2011 roku została szkoleniowcem pierwszego zespołu Medyka Konin po tym, jak selekcjonerem polskiej reprezentacji został Roman Jaszczak. Funkcję tę pełniła do 2013 roku, zdobywając z konińskim klubem dwa wicemistrzostwa Polski. Do dziś jest jedyną osobą oprócz Romana Jaszczaka, która była trenerem pierwszego zespołu Medyka.

W 2014 roku została selekcjonerką polskiej reprezentacji do lat siedemnastu, obecnie prowadzi kadrę U-19.

fot. PZPN

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Nina powodzenia i dużo sukcesów jeszcze raz powodzenia !!!
Dodano: 21.03.2021 11:45    Przez: Paweł Woźniak
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO