WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kolejny horror Wilków, ale jest awans do turnieju półfinałowego!

Dodano: 21.03.2021 00:32
Źródło: LM.pl

Po raz drugi w fazie play-off Wilki Wilczyn zakończyły mecz dopiero w piątym secie. Znów lepsi okazali się jednak siatkarze Tomasza Robaka. Zwyciężając trzeci mecz ze Stoczniowcem Gdańsk awansowali do turnieju półfinałowego!

Trzecie spotkanie Wilków ze Stoczniowcem, tym razem rozgrywane w Gdańsku, przyniosło nie mniejsze emocje, niż poprzednie dwa w fazie play-off. Wilczynianie dwukrotnie odrabiali wynik meczu. Najpierw pierwszy set przegrali do osiemnastu, a z gry przez kontuzję kostki wykluczony został Ireneusz Kwiatkowski. Mimo braku najlepszego atakującego siatkarze z Wilczyna wygrali drugi set 25:23 i doprowadzili do remisu.

W trzeciej partii znów lepszy był Stoczniowiec, tym razem 25:19. Gdańszczanie byli blisko zakończenia rywalizacji w czwartym secie, ale w grze na przewagi lepsze okazały się Wilki, wygrywając 26:24. W całym meczu był remis 2:2, a o wyniku starcia miał przesądzić piąty set.

Tu też dramaturgii nie brakowało. Goście przegrywali już 11:14, ale w decydującym momencie świetnie zagrywką przewagę stworzył Igor Wypijewski. Wilczynianie odrobili straty i ostatecznie zwyciężyli 16:14 w secie, 3:2 w meczu, a 3:0 w play-offach.

Trzecie zwycięstwo ze Stoczniowcem zakończyło rywalizację w fazie play-off i dało Wilkom czwarty w historii awans do turnieju półfinałowego. Drużyna Tomasza Robaka zagra tam z LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz, Chrobrym Głogów i jednym z zespołów z pary Astra Nowa Sól / Sobieski Żagań (Sobieski prowadzi w play-offach 2:1). Turniej rozegrany zostanie od 9 do 11 kwietnia, jego lokalizacja nie jest jeszcze znana.

Stoczniowiec Gdańsk – Wilki Wilczyn 2:3 (25:18, 23:25, 25:19, 24:26, 14:16)

fot. Wilki Wilczyn

  • Kolejny horror Wilków, ale jest awans do turnieju półfinałowego!

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO