LM.plSportMKS MOS zakończy sezon jutro. Rozegrają zaległy mecz z Liderem

MKS MOS zakończy sezon jutro. Rozegrają zaległy mecz z Liderem

Dodano: , Żródło: LM.pl
MKS MOS zakończy sezon jutro. Rozegrają zaległy mecz z Liderem

Ostatnie spotkanie w tym sezonie czeka we wtorek koszykarki MKS MOS Konin. Drużyna Mateusza Dwornika rozegra przełożone spotkanie z Liderem Swarzędz.

Pierwotnie spotkanie MKS MOS Konin z Liderem Swarzędz miało odbyć się 14 marca. Na prośbę zespołu spod Poznania zostało jednak przełożone. Znamy już nowy termin rozegrania meczu – będzie to wtorek 23 marca, godz. 19.30.

Mecz z Liderem Swarzędz zakończy obecny sezon II ligi dla konińskiej drużyny. Obecnie drużyna Mateusza Dwornika zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli, ale na pewno na koniec sezonu koninianki będą sklasyfikowane wyżej. Jeżeli w ostatnim meczu sezonu pokonają Lidera Swarzędz, awansują na szóste miejsce. Jeżeli przegrają – sezon zakończą na pozycji numer osiem.

Pierwsze starcie obu drużyn zakończyło się wygraną Lidera Swarzędz 60:45. Po stronie MKS MOS Konin najwięcej punktów zdobyły Małgorzata Siatkowska (jedenaście) i Wanessa Krzętowska (dziesięć). Do tej pory w meczach ligowych zespół ze Swarzędza zawsze okazywał się lepszy od drużyny z Konina.

Mecz pomiędzy MKS MOS Konin a Liderem Swarzędz rozpocznie się we wtorek 23 marca o godz. 19.30 w hali sportowej przy ul. Dworcowej 2a w Koninie.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole