WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Puchar Polski. Sokół w ćwierćfinale, dwa gole Zagdańskiego

Dodano: 24.03.2021 23:22
Źródło: LM.pl

Zwycięstwem Sokoła Kleczew 2:0 zakończył się mecz 1/8 finału wojewódzkiego Pucharu Polski drużyny Mariusza Bekasa z Pinsel-Peter Krobianką Krobia. Oba gole zdobył Łukasz Zagdański.

Kleczewianie na mecz w Krobi wyszli dość rezerwowym składem. W pierwszej jedenastce znaleźli się m.in. Mateusz Koliński, Stanisław Wędzelewski, Maciej Adamczewski, Mateusz Majer, czy Wiktor Kacprzak. Do przerwy Sokół bezbramkowo remisował z Krobianką, choć doznał też osłabień kadrowych – z powodu kontuzji boisko opuścili Dawid Śnieg i Hubert Kantorowski.

Po zmianie stron ponadto na boisku pojawili się Norbert Grzelak i Łukasz Zagdański. Ten drugi wkrótce strzelił pierwszą bramkę w meczu, wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego Michała Ciarkowskiego. Drugi gol padł już w końcówce, znów zdobył go Zagdański. Sokół triumfował 2:0.

Dzięki wygranej kleczewianie awansowali do ćwierćfinału wojewódzkiego Pucharu Polski. W najbliższym czasie zespół Mariusza Bekasa powinien poznać rywala na tym etapie rozgrywek.

Pinsel-Peter Krobianka Krobia – Sokół Kleczew 0:2 (61', 88' Łukasz Zagdański)

Sokół Kleczew: Mateusz Koliński – Marcel Koziorowski, Dawid Śnieg (40' Adrian Ligienza), Mikołaj Zawistowski, Stanisław Wędzelewski, Hubert Kantarowski (25' Wiktor Patrzykąt), Maciej Adamczewski (46' Łukasz Zagdański), Mateusz Majer (46’ Norbert Grzelak), Michał Ciarkowski, Dominik Chromiński, Wiktor Kacprzak.

źródło: sokol.kleczew.pl
fot. archiwum

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO