WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Puchar Polski Seniorów w szabli przełożony. Powodem obostrzenia

Dodano: 26.03.2021 13:18
Źródło: LM.pl

Zaplanowany na najbliższy weekend V Puchar Polski Seniorów – XXVIII Memoriał Zenona Ryszewskiego został odwołany. Nowy termin zawodów nie został jeszcze podany.

Wprowadzone w czwartek obostrzenia rządowe nie zmieniły zasad uprawiania sportu przez seniorów, ale zabroniły uczestnictwa w zawodach dzieciom i młodzieży. Z powodu tego rozporządzenia odwołany został V Puchar Polski Seniorów – XXVIII Memoriał Zenona Ryszewskiego, który w najbliższą sobotę organizować miał Koniński Klub Szermierczy.

Nowy termin zawodów nie został jeszcze podany. Już wcześniej koniński klub poinformował o odwołaniu Ogólnopolskiego Turnieju Dzieci i Młodzieży, który miał odbyć się dzień później.

fot. archiwum

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO