WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Zaczynają się schody. Sokół poznał rywala w Pucharze Polski

Dodano: 26.03.2021 17:20
Źródło: LM.pl

Nie miał szczęścia w losowaniu ćwierćfinałów wojewódzkiego Pucharu Polski Sokół Kleczew. Zespół Mariusza Bekasa zmierzy się z teoretycznie najsilniejszą drużyną w stawce – Polonią Środa Wlkp.

W piątek w siedzibie Wielkopolskiego ZPN dokonano losowania par ćwierćfinałowych wojewódzkiego Pucharu Polski. W stawce pozostało osiem drużyn – cztery z III ligi, trzy z IV ligi i jedna z V ligi. Wśród nich jest jedyny reprezentant regionu konińskiego – Sokół Kleczew.

Kleczewianie w poprzednich rundach nie mogli narzekać na losowania, trafiali bowiem na niżej notowanych rywali. I chyba wyczerpali limit tego szczęścia, bo w ćwierćfinale trafili na teoretycznie najsilniejszą drużynę w stawce. Polonia Środa Wlkp. to trzeci zespół III ligi i zeszłoroczny finalista wojewódzkiego Pucharu Polski.

Pozostałe pary stworzą GKS Rychtal i Centra 1946 Ostrów Wlkp., Pogoń Nowe Skalmierzyce i Nielba Wągrowiec oraz zwycięzca nierozegranego jeszcze meczu pomiędzy LKS Gołuchów a Wartą II Poznań i Unia Swarzędz.

Spotkanie Sokoła Kleczew z Polonią Środa Wlkp. rozegrane zostanie 21 kwietnia w Kleczewie.

Pary ćwierćfinału wojewódzkiego Pucharu Polski:
GKS Rychtal – Centra 1946 Ostrów Wlkp.
LKS Gołuchów / Warta II Poznań – Unia Swarzędz
Sokół Kleczew – Polonia Środa Wlkp.
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Nielba Wągrowiec.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO