WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Turniej półfinałowy II ligi siatkówki odbędzie się w Wilczynie!

Dodano: 2.04.2021 10:37
Źródło: LM.pl

Polski Związek Piłki Siatkowej opublikował listę turniejów półfinałowych o wejście do I ligi. Jeden z nich rozegrany zostanie w Wilczynie.

W ramach walki o awans do I ligi rozegrane zostaną trzy turnieje półfinałowe. Wiadomo już, że jeden z nich odbędzie się w Wilczynie. Wilki zmierzą się z LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz, Chrobrym Głogów i Sobieskim Arena Żagań. Dwa najlepsze zespoły awansują do turnieju finałowego.

Turniej odbędzie się od 9 do 11 kwietnia. Łącznie rozegranych zostanie sześć spotkań. Będzie to drugi raz, gdy Wilczyn będzie gościł turniej półfinałowy. W 2017 roku awans do finałów uzyskały zespoły Olimpii Sulęcin i Energi Ostrołęka, wilczynianie zajęli czwarte miejsce.

 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO